Готель • Яхт-клуб • Ресторан
• готель •
• яхт-клуб • ресторан •

Про нас

Вам більше не потрібно витрачати купу грошей для покупки будинку на узбережі. Парк-готель «Причал 80» — це унікальний комплекс відпочинку, в якому поєднуються стандарти отельного обслуговування та приватність особистих котеджів.

Для Вас — 3 гектари закритої території, зелена зона з дитячим парком розваг, три басейни, два піщані пляжі, безкоштовна парковка, WiFi і ресторан із найкращим видом на неповторний захід сонця.

дивитися відео

Галерея

Тільки уявіть… Ваш ранок починається з горнятка кави і прогулянки по набережній. Або посеред Чорного моря з вудкою в руках. Полуденну спеку краще перечекати в одному з басейнів, повільно попиваючи прохолодні напої. Хорошому апетиту перед обідом сприяють прогулянки на катері і активні водні види спорту — вейкборд, лижі, банан, плюшка. А на заході найкраще зібраться з родиною та друзями за великим столом на власній терасі, насолодитися стравами з багаття і, милуючись заходом сонця, нарешті визначити, хто ж готує найсмачніший шашлик?

Наші послуги

Ми раді запропонувати повний спектр послуг, щоб Ви не просто захотіли приїхати в гості, а щиро вирішили залишитися назавжди!
Що ще?
Ми прагнемо,
щоб кожен із вас почувався тут,
як вдома :)
Ресторан «Beach Bar»
Щодня з 9:00 до 22:00
В меню місцева та смачна кухня

Безкоштовна парковка
Всім проживаючим доступна безкоштовна парковка автомобіля на теріторії комплексу
Аніматор для діточок
Та зелена паркова зона, де можна бігати по газонам, кататися на тарзанці, грати в футбол і просто повалятися в гамаку.
Анімація безкоштовна для всіх проживаючих кіндерів: зарядка, активні ігри, творчість і дискотеки
Pet friendly
Ми радіємо, коли Ви приїжджаєте домашніми улюбленцями! Головне, щоб вони поводили себе дружелюбно ;) Пакети для прибирання є по всій території. Можливість проживання з тваринами прохання уточнювати одразу при бронюванні

Йога
Безкоштовно для гостей комплексу — по вихідним. Навчають провідні практики Одеси
Массаж
Лікувальний, антицилюлітний, медовий, вакуумний і дитячий
Яхт-клуб
Морська прогулянка, прокат катамарану, каяка, романтичної весельної лодки,а також швидкісний катер і скутер
Рибалка
Морська и приберегова. Вудочки можете взяти свої або запитайте про наші безкоштовні на рецепції
Де їхати?
+38 (048) 736 80 80
+38 (073) 736 80 80

info@prichal80.com

м. Одеса, курорт Затока, вул. Сонячна, 1
GPS: 46.080275, 30.470922

Написать директору
Ми на зв'язку!
Close
Напишіть або зателефонуйте нам!
Telegram
WhatsApp
Viber
Mail
Phone
Внимание: предоплата будет происходит через выставление инвойса на E-mail через LiqPay. Предоплата является гарантией Вашего бронирования и не подлежит возврату. Правила и Условия вы можете прочитать здесь.
Договір Оферти
Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією Парк-готелю «Prichal80.com», далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет або сайт, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://prichal80.com (далі -« Інтернет-сайт »).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу послуг, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Предмет договору

2.1. Продавець зобов'язується надати послуги проживання Покупцю, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти послуги на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює замовлення послуг перебування у готелі в Інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем варіантів перебування в Інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

Порядок оформлення замовлення

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який варінт розміщення, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний.

3.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

Порядок оплати замовлення

Накладеним платежем

4.1. Оплата здійснюється по передоплаті в гривнях.

4.2. Прі не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Права та обов'язки сторін:

5.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

5.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

5.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

6.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

6.2. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

6.3. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

6.4. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

7.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://prichal80.com

7.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

7.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

7.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

7.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

7.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

7.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, надання послуг, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Порядок повернення оплати за послуги

8.1. Передоплата є гарантією бронювання замовлення та поверненню не підлягає.

Термін дії договору

9.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

9.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичного надання послуг.

9.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «Prichal80.com» на офіційному інтернет-сайті https://prichal80.com, має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару.


Нас рекомендуют на
PlanetofHotels recommended planetofhotels.com